logo

هوش مصنوعی

رصد و تحلیل در فضای مجازی

پایش محتوا در بسترها

هوش مصنوعی

لایف‌وب با بکارگیری شاخه‌های مختلف هوش مصنوعی به ارائه تحلیل‌های علمی مبتنی بر کلان داده(Data Big)، پردازش زبان طبیعی( Natural language processing)، هوش تجاری(Business Intelligence) و آینده‌پژوهی می‌پردازد. ما توانایی انجام پروژه های شخصی سازی شده شما مبتنی بر هوش مصنوعی را داریم.

هوش مصنوعی

Text Mining

متن کاوی

فرایند تبدیل داده‌های متنی غیر ساخت‌یافته به اطلاعات با معنا و عملی است. متن کاوی، از طریق شناسایی (موضوعات)، (الگوها) و (کلمات کلیدی) مرتبط بدون نیاز به بررسی دستی حجم عظیمی از اطلاعات، دانش و اطلاعات مفیدی از داده‌های متنی غیر ساخت یافته به دست آورند.

Natural Language Processing

پردازش زبان طبیعی

NLP به تعاملات بین رایانه و انسان، از طریق زبان طبیعی می‌پردازد. هدف غایی NLP، خواندن، رمزگشایی، فهم و درک زبان انسان با روشی ارزشمند است.

Machine Learning

یادگیری ماشین

یادگیری ماشین (Machine Learning) به سیستم‌ها این امکان را می‌دهد تا به صورت خودکار یادگیری و پیشرفت داشته باشند بدون اینکه به برنامه‌نویسی صریحی برای آن داشته باشند. تمرکز اصلی یادگیری ماشینی بر توسعه برنامه‌های رایانه‌ای است که بتوانند به داده‌ها دسترسی پیدا کنند و از آن برای یادگیری خود استفاده کنند.

Statistical Analysis

تحلیل آماری

گزارشی شامل جداول و نمودارهای آماری و تحلیل و تفسیر آنها، به گونه‌ای که تصویری روشن و توصیفی از داده‌ها و هم چنین استنباط‌های حاصل از استخراج نکات کلیدی و مدیریتی از داده‌ها ارائه می‌دهد.

Data Mining

داده‌کاوی و استخراج الگوهای پنهان

با فراهم کردن روش‌ها و نرم‌افزارهایی برای خودکارسازی تحلیل‌ها و اکتشاف مجموعه داده‌های بزرگ و پیچیده حل می‌کند.

Business Intelligence

راهکارهای هوش کسب‌و‌کار

به‌معنای تبدیل داده‌ها از شکل اولیه آنها به چیزی است که تصمیمات تجاری بتوانند بر آن اساس گرفته شوند. این عبارت همچون چتری است که سایر نظام‌های مرتبط با داده شامل انبارداده، داده‌کاوی (Data Mining)، تحلیل آماری، پیش‌بینی و پشتیبانی از تصمیم را به یکدیگر مرتبط می‌کند..

Computer Vision

بینایی ماشین

به استفاده از حسگرها برای دریافت سیگنال‌هایی که تشکیل‌دهنده تصویر یک شی هستند که توسط رایانه یا سایر وسایل پردازش سیگنال برای تفسیر و تحلیل سیگنال‌های دریافت شده از قطعه مورد استفاده قرار می‌گیرد، اطلاق می‌شود.

Speech to Text

گفتار به نوشتار

این امکان محتوای صوتی را به کلمات نوشته شده تبدیل کرده و نمایش می‌دهد. لایف‌وب توانایی خدمات تحلیلی مورد نیاز شما در این حوزه را هم دارد.

مورد اعتماد شرکت و سازمان‌های برتر