رصد اینستاگرام؛ تحلیل و رصد اینستاگرام با سامانهٔ لایف‌وب

محتوایی که کاربران اینستاگرام در رابطه با برند، سازمان و موضوعات مرتبط با شما منتشر می‌کنند می‌تواند سودمند یا خانمان‌سوز باشد؛ این آگاهی و بازخورد شماست که حائز اهمیت است.

با سامانه‌های لایف‌وب، محتوایی که در اینستاگرام در رابطه با برند و رقبایتان منتشر می‌شود را ببینید، کمپین‌های خود را تحلیل کنید، حساب کاربری رقبا را مورد بررسی قرار دهید، زودتر از همه از موج‌های علیه خود با خبر شوید و کنترل اوضاع را به دست بگیرید.

دریافت نسخهٔ رایگان

 

Particle element
گردآوری پست‌ها و کامنت‌های اینستاگرام

لایف‌وب روزانه بیش از ۵۰۰ هزار پست در اینستاگرام را جمع‌آوری می‌کند تا شما بتوانید با جستجو در سامانه‌های لایف‌وب، پست‌های اینستاگرامی منتشر شده در رابطه با عبارات دلخواه خود را ببینید.

بخش کامنت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اینستاگرام برای کاربران است تا نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را در رابطه با موضوعات گوناگون به اشتراک بگذارند؛ لایف‌وب با جمع‌آوری کامنت‌های اینستاگرام به صورت روزانه امکان جستجو، دسته‌بندی و بررسی کامنت‌ها را نیز برای شما فراهم می‌کند.

بررسی رویکرد پست‌ها و کامنت‌های منتشر شده در اینستاگرام

لایف‌وب از طریق هوش مصنوعی، امکان تحلیل رویکرد پست یا کامنت منتشر شده توسط کاربران را فراهم کرده است تا با تفکیک رویکرد محتوا در ۳ بخش مثبت، منفی و خنثی بتوانید درک عمیق‌تری از رفتار مخاطبان خود داشته باشید.

تحلیل عواطف محتوای منتشر شده در اینستاگرام

به کمک نمودار تحلیل عواطف، احساس کاربران شامل خشم، غم، خوشحالی، نفرت و… را نسبت به موضوعات مختلف را بسنجید.

شناسایی کاربران تاثیرگذار و فعال صنعت در اینستاگرام

تعدادی از کاربران اینستاگرام دربارهٔ برند یا سازمان شما و رقبایتان بیشتر محتوا منتشر می‌کنند و تعدادی نیز از تاثیر برجسته‌ای برخوردارند. لایف‌وب با شناسایی کاربران تاثیرگذار به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای بیشتر دیده شدن خود اقدام کنید و گوش به زنگ جریان‌های رسانه‌ای علیه خود باشید.

از پیشگیری تا بررسی موج ضد برند یا سازمان شما در اینستاگرام

سامانهٔ لایف‌وب با شناسایی بحران‌های رسانه‌ای پیش از اوج گرفتن، امکان کنترل و مدیریت موج را فراهم می‌کند و با تحلیل موج‌های پیش آمده امکان بررسی همه جانبه بحران‌ها و شناسایی عوامل ایجادکننده را برایتان ایجاد می‌کند.

بررسی بهترین زمان انتشار محتوا در اینستاگرام

لایف‌وب با تحلیل صفحهٔ اینستاگرام شما، بهترین زمان انتشار پست برایتان را مشخص می‌کند تا محتوایی که منتشر می‌کنید بیشترین بازدهی را داشته باشد و توسط بیشتر مخاطبان شما دیده شود.

Particle element

برخی از مشتریان لایف‌وب

درخشش لایف‌وب، دستاورد کیفیت خدمات آن و اعتماد مشتریان ماست.
همراه اول
بانک سامان
بیمه سامان
بانک رفاه
اسنپ
تپسی
سازمان بورس
خبرگزاری مهر
مادیران
توسن
گروه نرم افزاری هلو
بانک صادرات
صدا و سیما
مجلس شورای اسلامی
نهاد ریاست جمهوری
شهرداری تهران
کارگزاری بانک سامان
پیام نگار تندیس لیان
شبکه افق
همکاران سیستم
پردازش اطلاعات مالی پارت
موسسه فرهنگی ایرسافام

درخواست دموی رایگان

با محصولات لایف‌وب می‌توانید کلمات و موضوعات دلخواه خود را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، رصد و تحلیل کنید.

بعد از پر کردن فرم، کارشناسان ما در اولین فرصت، با شما تماس می‌گیرند تا متناسب با درخواست و نیازتان، نسخهٔ دموی محصول مورد نظر، برایتان فعال شود.

درخواست مشاوره اینستاگرام