Particle element

رصد اخبار

جامع‌ترین سامانه برای پایش و رصد اخبار

هر خبری که منتشر می‌شود می‌تواند تاثیری بر جایگاه، محبوبیت و وضعیت شما بگذارد بنابراین توجه به پوشش اخبار برای هر برند، سازمان و نهادی ضروری است.

سامانهٔ هوشمند رصد و پایش اخبار لایف‌وب با پایش خبرهای منتشر شده در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها به صورت روزانه به شما در پیاده‌سازی اهداف روابط عمومی و بازاریابی خود یاری می‌رساند.

سامانهٔ رصد اخبار را رایگان امتحان کنید
جمع‌آوری و پایش اخبار و محتوای خبری از رسانه‌ها و وب‌سایت‌ها

نظارت جامع بر منابع خبری و رسانه‌‌های آنلاین بدون استفاده از ابزارهای هوشمند بسیار زمان‌بر و تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد و در چنین روشی احتمال از قلم افتادن برخی رسانه‌های کوچک‌تر بالا خواهد بود؛

سامانهٔ رصد اخبار لایف‌وب، با جمع‌آوری و پایش اخبار در رسانه‌های آنلاین و سایت‌های خبری اخبار به صورت خودکار، جامع و لحظه‌ای به تدوین و اجرای استراتژی‌های سازمان و نهاد به شما کمک می‌کند.

400px
تفکیک اخبار منتشر شده مربوط به برند و سازمان شما

برای آگاهی از اخبار منتشر شده مربوط به صنعت خود نیازی به بررسی تمام خبرهایی که در روز منتشر می‌شوند ندارید؛ از طریق سامانهٔ رصد و تحلیل اخبار لایف‌وب می‌توانید کلمات کلیدی مربوط به برند یا سازمان خود را همراه با عباراتی که برایتان مهم تلقی می‌شوند تعیین کنید و از طریق سامانه رصد اخبار به تمام مطالب مرتبط با آن‌ها دسترسی داشته باشید.

زیر نظر گرفتن رقبا با پایش اخبار به صورت هوشمند

از رقبایتان در کدام رسانه و سایت خبری صحبت شده و محتوای خبر چه بوده است؟ سامانهٔ رصد و تحلیل اخبار لایف‌وب، محتوای مربوط به رقبایتان را در رسانه‌ها و اخبار پایش می‌کند تا ببینید کدام منابع خبری به آن‌ها می‌پردازند و در جریان آخرین اتفاقات مربوط به رقبایتان قرار بگیرید تا راهکارهای خود را بهبود ببخشید.

جمع‌آوری و پایش اخبار منتشر شده از سال ۱۳۹۷ تا این لحظه

زمانی که در محتوای منابع خبری و رسانه‌های آنلاین به شما اشاره می‌شود، گاهی لازم است تا سایر مطالبی که در گذشته دربارهٔ سازمان یا نهاد شما توسط آن منبع منتشر شده را بررسی کنید تا رویکرد رسانه را نسبت به خود بشناسید و در جریان سایر اخبار در سال‌های قبل قرار بگیرید.

سامانهٔ پایش و رصد اخبار لایف‌وب امکان جستجو در اخبار ۵ سال گذشته تا حال را برایتان فراهم می‌کند.

شناسایی منشأ خبر و بررسی روند انتشار خبرها

انتشار یک خبر گاهی به یک رسانه ختم نمی‌شود و جریانی در انتشار آن محتوای خبری شکل می‌گیرد که آگاهی از این جریان به شما بینشی موثر می‌بخشد.

لایف‌وب با ارائه نمودار روند انتشار خبر درباره یک موضوع همراه با تعیین اولین منبع انتشاردهندهٔ خبر، بررسی و تحلیل محتوای خبری منتشر شده و منابع منتشر کنندهٔ آن را برایتان شفاف می‌سازد.

درخواست دموی رایگان

با سامانهٔ رصد و پایش اخبار لایف‌وب، اخبار منتشر شده در رسانه‌های بر خط خبری و وب‌سایت‌ها را بررسی کنید، از موج‌های خبری به موقع مطلع شوید و در راستای اهداف سازمان و برند خود برنامه‌ریزی کنید.

بعد از پر کردن فرم، کارشناسان ما در اولین فرصت، با شما تماس می‌گیرند تا متناسب با درخواست و نیازتان، نسخهٔ دموی محصول مورد نظر، برایتان فعال شود.