رصد تلگرام با سامانه لایف‌وب

کاربران در کانال‌ها و گروه‌های عمومی تلگرام اخبار مربوط به حوزه فعالیت شما را به اشتراک می‌گذارند، اخباری که گاها جعلی (fake news) هستند و می‌توانند اعتبار و ارزش برند شما را تحت تاثیر قرار دهند. دربارهٔ تصمیمات و اقدامات‌تان صحبت می‌کنند، از سازمان شما و رقبایتان می‌گویند و دیدگاه خود را در رابطه با موضوعات مورد نظرتان بیان می‌کنند؛ حالا احتمالا می‌توانید تصور کنید با خبر بودن از دیدگاه کاربران تلگرام تا چه اندازه می‌تواند بر استراتژی‌ها، تصمیمات و اقدامات سازمان‌تان موثر باشد و دستیابی به اهداف مورد نظر‌تان را تسهیل کند.

دریافت نسخهٔ رایگان

رصد تلگرام شامل جمع‌آوری و تحلیل محتوایی است که در کانال‌ها و گروه‌های عمومی تلگرام در رابطه با برند یا عبارات مورد نظر شما منتشر می‌شود. به کمک سامانه مانیتورینگ تلگرام می‌توانید از هر خبر، دیدگاه و پستی که در گروه و کانال‌های عمومی تلگرام منتشر می‌شود و به شما و حوزه فعالیت‌تان مرتبط است آگاه شوید.

Particle element
گروه‌های عمومی تلگرام؛ منابع نظرات واقعی کاربران

بسیاری از پست‌هایی که در اینستاگرام، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند برنامه‌ریزی شده هستند و ممکن است هزاران استراتژی برای تبلیغات، افزایش آگاهی از برند و… پشت آن‌ها باشد؛ اما گروه‌های تلگرام بسترهایی برای به اشتراک‌گذاری دیدگاه‌ها، تعامل و انتشار محتوایی هستند که غالبا نظرات و دیدگاه حقیقی افراد را نشان می‌دهد؛ از طریق سامانهٔ لایف‌وب علاوه بر امکان مانیتورینگ کانال‌ها، رصد گروه‌های عمومی تلگرام نیز ممکن است و می‌توانید به محتوایی که در گروه‌های عمومی تلگرام در رابطه با موضوعات مورد نظر شما منتشر می‌شود و تحلیل آن دسترسی داشته باشید.

پایش تلگرام در راستای آگاهی به موقع از بحران و کنترل آن

تلگرام یکی از همان بسترهایی است که اخبار مربوط به سازمان شما در آن بازنشر می‌شود، در این میان اخبار جعلی نیز بازنشر می‌شوند و بحران‌ها هم می‌توانند در تلگرام شکل بگیرند و بر برند شما تاثیر بگذارند؛ سامانه پایش تلگرام لایف‌وب با مانیتورینگ و بررسی مداوم کانال و گروه‌های عمومی تلگرام به محض افزایش انتشار محتوا دربارهٔ سازمان‌تان، شما را مطلع می‌سازد تا مدیریت بحران را به دست بگیرید.

جمع‌آوری پست‌های منتشر شده در تلگرام

به طور میانگین روزانه بیش از ۲ میلیون پست از کانال‌های عمومی تلگرام و بیش از ۲۶ میلیون پست از گروه‌های عمومی تلگرام توسط لایف‌وب جمع‌آوری و در سامانهٔ لایف‌وب ذخیره می‌شوند.

پست‌های جمع‌آوری شده توسط لایف‌وب در دسته‌بندی‌هایی همچون اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و… قرار می‌گیرند که هر کدام از این دسته‌ها در چندین محور بخش‌بندی می‌شوند.

با در اختیار داشتن سامانهٔ لایف‌وب می‌توانید محتوایی که درباره موضوعات مورد نظر شما توسط کانال‌ها و گروه‌های مختلف منتشر می‌شود را مشاهده کنید و با تحلیل‌های سامانه لایف‌وب از داده‌های جمع‌آوری شده، به درک عمیق‌تری از رویکرد کاربران برسید.

آمار انتشار پست درباره کلمه دلخواه شما

عبارت دلخواه خود را وارد کنید تا ببینید در یک ماه اخیر در کانال‌ها و گروه‌های عمومی تلگرام چقدر از آن صحبت شده است؟

شما فرصت دیگر برای استفاده از این سرویس دارید.

Telegram_logo.svg

آمار نمایش داده شده مربوط به نسخهٔ دموی لایف‌وب است؛ آمار و گزارش‌های دقیق با تهیهٔ سامانهٔ لایف‌وب ارائه می‌شوند.

امکانات سامانهٔ لایف‌وب برای پایش و تحلیل تلگرام

ارسال محتوای مربوط به شما به کانال تلگرام

شما می‌توانید عبارات و موضوعات مورد نظر خود را در سامانه لایف‌وب مشخص کنید تا هر پستی که در رابطه با آن موضوعات در کانال‌ها و گروه‌های تلگرام منتشر شد به صورت خودکار در یک کانال اختصاصی برای شما در تلگرام ارسال شود تا به راحتی در جریان اخبار و اتفاقات قرار بگیرید و به آرشیوی از پست‌های دلخواه خود در تلگرام دسترسی داشته باشید.

بررسی رویکرد پست‌های منتشر شده در تلگرام

لایف‌وب از طریق هوش مصنوعی، امکان تحلیل رویکرد محتوای منتشر شده توسط کاربران را فراهم کرده است تا با تفکیک رویکرد محتوا در ۳ بخش مثبت، منفی و خنثی بتوانید درک عمیق‌تری از رفتار مخاطبان خود داشته باشید.

شناسایی کاربران تاثیرگذار و فعال حوزه شما در کانال و گروه‌های تلگرام

برخی از کاربران در کانال‌ها و گروه‌های عمومی تلگرام دربارهٔ برند یا سازمان شما و رقبایتان بیشتر محتوا منتشر می‌کنند و برخی نیز از تاثیر برجسته‌ای برخوردارند. لایف‌وب با شناسایی کاربران تاثیرگذار به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای بیشتر دیده شدن خود اقدام کنید و گوش به زنگ جریان‌های رسانه‌ای علیه خود باشید.

از پیشگیری تا بررسی موج ضد برند یا سازمان شما در تلگرام

سامانهٔ لایف‌وب با شناسایی بحران‌های رسانه‌ای پیش از اوج گرفتن، امکان کنترل و مدیریت موج را فراهم می‌کند و با تحلیل موج‌های پیش آمده امکان بررسی همه جانبه بحران‌ها و شناسایی عوامل ایجادکننده را برایتان ایجاد می‌کند.

تحلیل عواطف محتوای منتشر شده در تلگرام

به کمک نمودار تحلیل عواطف، احساس کاربران شامل خشم، غم، خوشحالی، نفرت و… را نسبت به موضوعات مختلف را بسنجید.

Particle element

برخی از مشتریان لایف‌وب

درخشش لایف‌وب، دستاورد کیفیت خدمات آن و اعتماد مشتریان ماست.
همراه اول
بانک سامان
بیمه سامان
بانک رفاه
اسنپ
تپسی
سازمان بورس
خبرگزاری مهر
مادیران
توسن
گروه نرم افزاری هلو
بانک صادرات
صدا و سیما
مجلس شورای اسلامی
نهاد ریاست جمهوری
شهرداری تهران
کارگزاری بانک سامان
پیام نگار تندیس لیان
شبکه افق
همکاران سیستم
پردازش اطلاعات مالی پارت
موسسه فرهنگی ایرسافام

درخواست دموی رایگان

با محصولات لایف‌وب می‌توانید کلمات و موضوعات دلخواه خود را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، پایش و تحلیل کنید.

بعد از پر کردن فرم، کارشناسان ما در اولین فرصت، با شما تماس می‌گیرند تا متناسب با درخواست و نیازتان، نسخهٔ دموی محصول مورد نظر، برایتان فعال شود.