چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

سامانه دیتامی بطور کلی چه کاری انجام میدهد؟

سامانه دیتامی به پایش و رصد دیتای فضای مجازی در بسترهای توییتر، اینستاگرام، تلگرام، سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها می‌پردازد و به 4 زبان فارسی، عربی و انگلیسی دیتا جمع‌آوری میکند. همچنین امکان تحلیل عواطف و احساسات کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. در سامانه تحلیلگر شما با ساخت کلمات کلیدی می‌توانید دیتای مورد نیاز خود را دریافت کنید. علاوه بر مشاهده موجودیت‌های موجود در فضای مجازی، می‌توانید ترند هر روزه فضای مجازی را دنبال کنید و موضوعات وایرال شده در شبکه های اجتماعی را مشاهده کنید. علاوه بر 4 بستر اصلی، سامانه تحلیلگر قابلیت دریافت دیتا از دیگر بسترها همچون: فیسبوک، روزنامه رسمی، گوگل پلی، الکسا، آپارات، لینکدین، تماشا، نماشا و … را داراست. برخلاف دیگر سامانه‌های موجود، دیتامی منابع استفاده شده در هر بستر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دسترسی‌های اکانت دمو چگونه است؟

در اکانت دمو، شما به 4 بستر اصلی(اخبار فارسی، توییتر فارسی، تلگرام(کانال، گروه)، اینستاگرام فارسی) دسترسی خواهید داشت، اما قابلیت گرفتن خروجی برای شما فعال نخواهد بود. همچنین تعداد کلیک روزانه شما بصورت محدود میباشد. مهلت استفاده از دمو یک هفته (7روز) است و در انتهای زمان تعیین شده، اکانت از دسترس خارج خواهد شد.

مزیت سامانه دیتامی لایف وب نسبت به سایر سامانه‌های موجود چیست؟

سامانه دیتامی امکان جمع‌آوری دیتا را از بسترهای توییتر، کانال‌های تلگرام، سوپر گروه‌های تلگرام، اینستاگرام، سایت‌‌های خبری و روزنامه‌های آنلاین برای شما ایجاد کرده است. همچنین شما می‌توانید دیتای مربوط به سال‌های گذشته را نیز دریافت کنید. در دیتامی شما می‌توانید به منابع هر بستر و شناسنامه هر منبع دسترسی داشته باشید.

کاربرد رسانه در سامانه دیتامی چیست؟

از طریق قسمت رسانه تحلیلگر، میتوانید برای خود یک کانال تلگرامی درست کنید و با انتخاب بستر یا بسترهای موردنیاز خود، دیتاهای موردنظر خود را در آن کانال دریافت کنید. کانال تلگرامی به وسیله یک ربات با سامانه ارتباط برقرار می‌کند و دیتای مورد نیاز شما را از سامانه گرفته و وارد کانال تلگرامی شما می‌کند.

هزینه و تعرفه‌های مربوط به سامانه و گزارشات به چه صورت است؟

گزارشات ما بر اساس داده‌ای که قرار است بر طبق آن گزارش تهیه شود قیمت‌های متفاوتی دارد؛ این هزینه‌ها با توجه به نوع گزارش، نوع دیتای موجود در گزارش و آیتم‌های دیگر ممکن است متفاوت باشد. سامانه تحلیلگر نیز دارای 4 پکیج هزینه‌ای است که در هر پکیج بر اساس آپشن‌هایی که وجود دارد هزینه‌ها تغییر می‌کند. برای اطلاع دقیق‌تر از تعرفه سامانه و پکیج‌ها با ما تماس بگیرید.